Bulaşık Makinası Tamir

 Bulaşık Makinası Tamir

Bulaşık Makinesi Tamir ve Montaj

Hemen hemen her evde bulunan, 1850 yılının başlarında icat edilen bulaşık makineleri, hayatımıza girmeleri ile birlikte gerek ev kullanımı gerekse sanayi vb diğer iş yerlerinde hayatımıza büyük kolaylık sağlayan beyaz eşyaların başında gelmektedir.

1850 den günümüze geçen serüvende birçok aşamadan geçerek gelişen teknoloji ile birçok özellik kazanan bulaşık makineleri ülkemizde yerli ve yabancı birçok marka tarafından farklı fonksiyon ve özelliklerde üretilerek tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Üretim sektöründe rekabetin olması da markaları ürettikleri cihazları sürekli geliştirme yeni özellikler ve kolaylıklar eklemekte zorlamaktadır.

Her ne kadar çok eski bir tarihçesi olsa ve son teknoloji ile üretilse de her cihazda olduğu gibi belli bir süre sonra bulaşık makinelerinde de performans düşüklüğü ve arıza gibi çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Gizem teknik servis olarak bulaşık makinenizde oluşabilecek arıza, performans düşüklüğü ve benzeri sorunlarda yanınızda olabilmek için hizmetinizdeyiz. Alanında uzman profesyonel bulaşık makinesi teknik servisimizle İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ve Sakarya illerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için hazır olarak beklemekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyime sahip Gizem Teknik servis olarak Bulaşık Makineleriniz ile ilgili tüm sorun ve problemlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. Geniş servis ağına sahip Gizem Teknik Servis , Bulaşık Makinesi Servisinde tüm marka ve modellerin tamir, bakım ve klima montaj hizmetini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümündeki adres ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sakarya kombi servisi olarak tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box